Utilizamos cookies propias y de terceros para ofrecer nuestros servicios y recoger datos estadísticos. Continuar navegando implica su aceptación. Más información Aceptar

Firma

productores de equipos de bombeo

Wiodący dostawcy na poziomie międzynarodowym

Współpracujemy z największymi producentami pomp i produktów pokrewnych. Gwarantujemy dostawę produktów o wysokiej jakości i niezawodności w maksymalnie krótkim czasie, a także certyfikaty jakości i najlepszą obsługę klienta.

amplia gama de bombas industriales

Szeroka oferta i wysokie stany magazynowe

Dysponujemy najszerszą gamą pomp przemysłowych i urządzeń powiązanych. Jesteśmy europejską firmą posiadającą najwyższe stany magazynowe.

asesoramiento y formación - Técnica de Fluidos

Doradztwo i szkolenia

Oferujemy kompleksowe doradztwo, począwszy od wyboru sprzętu i rozwiązywania problemów, a skończywszy na planowaniu i uruchomieniu.

equipo técnico especializado en ingeniería y diseño industrial

Inżynieria i wzornictwo przemysłowe

Nasze działy techniczne są zaangażowane w Państwa projekt od początku do końca, aby zmaksymalizować wydajność całej instalacji.

POSIADAMY WYSOKO WYKWALIFIKOWANY I DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Alta tecnología en equipos de bombeo

Profesjonalne narzędzia

Pracujemy z najbardziej zaawansowanym sprzętem, środkami i narzędziami warsztatowymi na rynku. Posiadamy własne laboratorium badawcze i kalibracyjne.

fabricación y montaje de sistemas industriales

Produkcja i montaż

Produkujemy i przeprowadzamy montaż wszystkich elementów systemów przemysłowych. Oferujemy wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania w zakresie dozowania, transferu i filtracji.

líderes en el sector industrial

We wszystkich branżach

Koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowej obsługi naszych klientów. Nasze doświadczenie w najistotniejszych obszarach przemysłu pozwala nam oferować najwyższej jakości usługi we wszystkich branżach.

Técnica de Fluidos ofrece el servicio de atención técnica

Serwis techniczny i naprawy na poziomie lokalnym

Nasz dział Wsparcia Technicznego jest przygotowany do wykonania każdego rodzaju naprawy, uruchomienia i konserwacji w zakładzie klienta.