Utilizamos cookies propias y de terceros para ofrecer nuestros servicios y recoger datos estadísticos. Continuar navegando implica su aceptación. Más información Aceptar
Jung

Firma Jung Process Systems posiada unikatowy know-how bardzo wysoko ceniony na całym świecie w zakresie projektowania i produkcji pomp „Made in Germany". Przede wszystkim kładzie nacisk na jakość i wykończenie urządzeń, co wyróżnia ją spośród innych producentów. Tak jak ponad 40-letnie doświadczenie we wszystkich rodzajach zastosowań w przemyśle higienicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i chemicznym.

Pompa Jung serii HYGHSPIN jest pompą dwuśrubową zaprojektowaną zgodnie z zasadami projektowania Hygenic Designs.

Jako że śruby pompujące nie stykają się ze sobą, pompa wyporowa może osiągać prędkości obrotowe od poniżej 50 do 4000 obr/min.

Dzięki dwuśrubowej pompie Jung HYGHSPIN możliwe jest pompowanie produktów o wysokiej lepkości oraz roztworów myjących CIP z dużą wydajnością.

Należy zauważyć, że ze względu na swoją wszechstronność jest to urządzenie, które oprócz spełniania najwyższych standardów jakości dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, jest urządzeniem, które dostosowuje się do najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle chemicznym.