Utilizamos cookies propias y de terceros para ofrecer nuestros servicios y recoger datos estadísticos. Continuar navegando implica su aceptación. Más información Aceptar
Jung

Posiada know-how bardzo wysoko ceniony na całym świecie w zakresie projektowania i produkcji „Made in Germany". Przede wszystkim kładzie nacisk na jakość i wykończenie urządzeń, co wyróżnia go spośród innych producentów. Tak jak ponad 40-letnie doświadczenie we wszystkich rodzajach zastosowań w przemyśle sanitarnym, farmaceutycznym, kosmetycznym i chemicznym.

Pompa HYGHSPIN jest pompą spiralną dwuślimakową lub dwuśrubową zaprojektowaną przez Jung Process Systems, zarówno z zewnątrz jak i w środku, zgodnie z zasadami projektowania Hygenic Designs.

Jako że śruby przenoszące nie stykają się ze sobą, pompa wyporowa może osiągać prędkości obrotowe od poniżej 50 do 4000 obr/min.

Dzięki dwuślimakowej pompie HYGHSPIN możliwe jest pompowanie produktów o wysokiej lepkości w przemyśle spożywczym oraz płynów CIP używanych do ich czyszczenia.

Należy zauważyć, że ze względu na swoją dwoistość i wszechstronność jest to urządzenie, które oprócz spełniania najwyższych standardów jakości dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, jest urządzeniem, które dostosowuje się do najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle chemicznym.